Tööstuslik ja kaubanduslik õmblemine

Conectra on Teile parimaks tööstusliku õmblemise lepingupartneriks, kuna kogu õmblemine ja tootmine toimub kohapeal. Seetõttu saame pakkuda kvaliteeti, häid teenuseid ja madalaid kulusid lisaks suurepärasele klienditeenindusele ning reaalaajas ülevaatele projekti edenemise kohta.

Lõikame ja õmbleme järgnevaid tooteid (ja kaastooteid):
Oleme tootnud erinevaid riidest tarbeid juba üle 25 aasta (näokatted, pagasiruumi matid, hoiukotid, istmekatted, auto/taksokatted,  pakiraamid, rehvikatted, sangad, kangast ja nahast juhtpuldid, käsiapteegid, turvakatted, päikesevarjud, tööriistakotid, riietuskabiinid jne);
sporditarbed;
tooted hobustele ja lemmikloomadele;
basseinikatted;
teatrikardinad;
mittekandvad kardinseinad;
padjad, sh imetamiseks ja lastele mängimiseks;
taaskasutatavad mähkmed (erksad kangad; trukid/taskud; imavast materjalist);
relvakatted (sihiku ja vintpüssi kaitse) ning jahi- ja kalastusvarustus;
kastmismatid;
erinevad kotid, kaitsvad tooted, rahevastane kaitse;
põhimõtteliselt kõik, mida saab lõigata ja õmmelda – suured või väikesed projektid, õhukeste ja paksude materjalide õmblemine, tikkimine, siiditrükk ja kuumsulatamine.

 

Garanteeritud maksimaalse jõudluse, optimaalse toodangu, ületamatu täpsuse ja tootluse saavutamiseks töötame kõige kaasaegsemate lõikamisseadmete ja tehnoloogiatega.

Standardsed tööstuslikud õmblusmasinad

DSC_0251
Tööstuslikult õmmeldud toodete puhul võib vaja minna mitmeid masinatüüpe ja materjale, sõltuvalt Teie projektist. Meil on suur valik tööstuslikke õmblusseadmeid ja saame õmmelda paljude erinevate pistetüüpidega.

Programmeeritavad õmblusmasinad

2016-07-12

Programmeeritavad õmblusmasinad võimaldavad õmmelda keerukaid mustreid erilise täpsuse ning palju väiksema töövaevaga, võrreldes tavaliste õmblusmasinatega, mille tootlus ei pruugi olla sama hea. Oleme eksperdid „lõika ja õmble“ tehnoloogias ning tootmismeetodites, et optimeerida hinda, kvaliteeti ja taastootmist klientide huvides.

2016-07-13

Kangakasutuse optimeerimine

Materjal on tootehinna üheks võtmesõnaks ja seetõttu otsivad tootjad pidevalt viise selle kasutamise optimeerimiseks. Kõigest 1% kangakasutuse parandamine võib tähendada märkimisväärselt madalamaid tootmiskulusid. Tänu Conectra lahendustele on võimalik materjali säästa kogu lõikusprotsessi käigus, mis omakorda tagab tootmiskulude optimeerimise. Meil on lõikureid nii ühe- kui mitmekihilise lõikuse jaoks.

Website: