Naha lõikamine ja õmblemine

Conectral on arvatavasti parimad saadavalolevad seadmed. Peame oluliseks kogu protsessi kontrollimist, eriti eeltootmise ja tootmise ajal.

Naha õmblemise spetsialistidena saame nahka lõigata, töödelda ja õmmelda Teie projekti jaoks Tartus, Eestis.
Meie vilunud töötajatel on keskmiselt 25 aastat kogemust nahkkäsitöös ja -töötluses. Mitte ükski projekt pole meie ekspertide jaoks ületamatu!

Automatiseeritud naha lõikamisel on mitmeid eeliseid võrreldes stantsidega: uskumatu materjalide kokkuhoid, kvaliteetne ja tõhus tööjõukasutus, Conectra progressiivne tehnoloogia ning töökogemus kindlustavad püsivalt head tulemused.

Lectra TLS on meie peamine nahalõikusmasin

Erinevate nahatüüpide lõikamine

Naturaalset nahka ei tohi markeerida ja see vajab erikohtlemist. Lectra TLS unikaalseks omaduseks on naha automaatne töötlemine, kasutades kulusäästlikku metoodikat nahakasutuse maksimeerimise nimel. Conectra Total Leather Solution on midagi enamat kui ainult nahalõikusmasin. Seda on võimalik seadistada vastavalt lõigatavate tükkide suurusele, mistõttu saavad ettevõtted oma tööd jätkata kogu lõikamisprotsessi ajal ning naha kasutamine on optimeeritud.

Seni käsitsi õmblemist või püstlõikurit kasutanud kliendid avastavad sageli, et tänu Conectra nahalõikusmeetodile säästavad nad märkimisväärse summa tükihinna kohta.

Website:

Comments are closed.