Polsterdamine

Conectra haruettevõte, mis asub Vahi tn Tartus, pakub polsterdus- ja ülepolsterdusteenuseid. Tegeleme nii suuri kui väikeste projektidega. Kombineerides oma oskuseid polsterdatud mööbli tootmises teadmiste ja tipptasemel tehnoloogiaga, pakume midagi enamat kui lihtsalt lahendusi – innovaatilised tööprotsessid loovad väärtust ning aitavad Teil saavutada strateegilisi eesmärke ja suurendada kasumit.

Meil on enam kui 25 aastat kogemusi edukate projektide läbiviimisel. Aitame mööblitootmise tuntuimaid nimesid takistuste ületamisel ja strateegiliste eesmärkide saavutamisel. Conectra kompetentsus ja täislahendused (alates tootearendusest ja lõpetades tootmisjärgse etapiga) võimaldavad mööblitootjatel teha investeeringuid parajas summas ja õigeaegselt maksimaalse kasu saavutamiseks.

Kvaliteet eristab Teid konkurentidest. Aitame optimeerida, automatiseerida ja standardiseerida tööprotsesse, mis hõlmavad nii disaini kui polsterdamist, välistavad vead ning garanteerivad vastupidava toote, mida Teie kliendid väärtustavad.

Website:

Comments are closed.