Teie idee, toode ja bränd - Meie töö!

Võtke ühendust! Võtke ühendust!

Meil on kontorid Rootsis Soomes, kui ka Eestis

Call us today to discuss how quickly we can turn your sewing design into production

Meist

Conectra on Eestis asuv tööstusliku õmblemise ettevõte, mis on pühendunud klientide teenindamisele üle maailma. Võtame vastu ka väga suuri tootmistellimusi ja peame tähtaegadest kinni. Oleme pakkunud eritellimuse alusel valminud kujundus- ning tootmistöid väga erinevatele klientidele alates meie asutamisest 1991. aastal. Tänapäevalgi teenindame suuri ettevõtteid, kes vajavad „lõika ja õmble“ tooteid. Lisaks osutame teenuseid väiksematele ettevõtetele, kellel on ainult idee ja visioon.

Millega tegeleme

Lõikame ja õmbleme, tepime, polsterdame ning oleme selles lihtsalt parimad! „Lõika ja õmble“ teenus kasvab aastast aastasse. Oleme õmmelnud nii kangast, plastmassi, nahka, võrke, Kevlarit, kummi jne – põhimõtteliselt kõike, millest nõel läbi käib. Teostame nii suuri kui väikseid töid vastavalt Teie vajadustele. Oskame teha prototüüpe ja saame abiks olla toodete disainimisel. Tänu arvutiseeritud seadmetele ja oskuslikule meeskonnale saab töö korralikult tehtud – mitte lihtsalt tehtud.

Meie missioon

Meie missioon on pakkuda kvaliteetseid tooteid konkurentsivõimeliste hindadega ning seda alati tähtaegselt. Iga klient on ainulaadne. Me ei saa toota täpselt samu asju mitmele kliendile. Tooted võivad olla sarnased, kuid mitte kunagi täiesti ühesugused. Õige lahenduse leidmiseks peame alustuseks analüüsima kliendi vajadusi ning keskkonda, kus lahendust hakatakse kasutama. Meie sihiks on tagada toote vastavus Teie kvaliteediootustele või nende nõuete ületamine.

Lisainfo
  • logo Meil on ligipääs kõige parematele ja ihaldusväärsematele nahkadele ning teeme koostööd üliandekate oma ala professionaalidega üle kogu maailma. Meilt saate kiireid ja asjatundlikke nõuandeid erinevate naha omaduste kohta. Panustame rõõmuga uutesse toodetesse oma julgete ideedega.

  • Conectra pakub tootmisalaseid õmblusteenuseid peaaegu iga projekti jaoks, mida juba õmblete või ka täiesti uue projekti jaoks. Asume Tartus, Eestis ja pakume Teie tootmisalasele õmblustööle kodumaist teenust. Kogemustega eksperdid tegelevad Teie projektiga algusest lõpuni. Täiesti uus toode? Pole probleemi. Saame aidata kangavalikul, prototüüpimisel, kanga/materjalide säilitamisel ning isegi ekspedeerimisel ja tellimuste täitmisel.

  • Õmbleme kõike peale riiete. Toodame Teie jaoks nii kott-toole kui istmepatju, jahikotte ja õuemööblikatteid. Kliendid on palunud meil õmmelda istmekatteid, hõõrdevastaseid kindaid, urbanistlikke istutuspotte, varikatuseid, teatriistmeid, elastseid trakse sportlastele, õlapaunu, kandekotte ja üleõlakotte lisaks kõigele muule. Helistage juba täna, et teada saada, mida saaksime Teie jaoks teha!

    Te üllatuksite, kui näete, mida suudame õmmelda!

Testimonial

Meie mission on luua ainulaadseid ja kauakestvaid partnerlussuhteid; oleme usaldusväärseks äripartneriks ja Teie äritegevuse käepikenduseks läbi avatud kommunikatsiooni ja järjepideva arengu; tänu kujundus- ja prototüüpimisalastele kogemustele saab tootekontseptsioonist müügivalmis toodang; suhtume igasse Teie tootesse hoole ja armastusega nagu enda omasse.

Pertti Kerola

Asutaja / Juhatuse esimees, Conectra

Meie missioon on luua ainulaadseid ja kauakestvaid partnerlussuhteid: Teeme logistilised küsimused lihtsaks, pakkudes valmislahendusi, materjalide ostmist, tootmist, ladustamist ning ekspedeerimist, mis võimaldab klientidel keskenduda oma äri arendamisele; Jagame uhkustunnet Teie valmistoote üle!

Rainer Lassila

Tegevjuht / Osanik, Conectra

Oleme pühendunud kvaliteetsele teenindusele ja toodetele oma valdkonnas ning väärtustame oma kliente. Trendid on pidevas muutumises ja tarbijad ootavad järjest rohkem valikuvõimalusi, nende vajadustega arvestamist ning seda kõike suurepärase kvaliteedi, lühikeste tähtaegade ja madalaima võimaliku hinnaga.

Adam Kerola

Müügijuht, Conectra

Parandame pidevalt tehnilist valmisolekut ja oskusi pakkuda võimalikult erinevat õmblusteenust militaar-, laeva- ja autotööstuse ning mere õlireostusfiltrite jm eriotstarbeliste toodete tootmises. Arendasime välja laia profiiliga õmblusettevõtte, mis on võimeline pakkuma rikkalikku teenuste paketti alates mudelite konstrueerimisest kuni toodete seeriatootmisse juurutamiseni.

Karin Rex

Turundus / Müügijuht, Conectra

Why Us ? Click to see detail video

Meie oskused

MIKS ME OLEME PARIMAD

Kontakt

EESTI

CONECTRA OÜ
Parve tee 3, Kavastu küla, Luunja vald
62204 Tartumaa
ESTONIA

Tel: +372 5466 0005
E-mail: conectra@conectra.ee

REG.   NR: 10298667
KMKR. NR: EE100025875

TOOTMINE
Jelena Avvo
Tel: +372 5245175
E-mail: production@conectra.ee

TURUNDUS / MÜÜGIJUHT
Karin Rex
Tel: +372 58878505
E-mail: karin@conectra.ee

LAO- JA OSTUJUHT
Anneli Ingel
Tel: +372 54004056
E-mail: project@conectra.ee

TEHAS VAHIL -POLSTERDUS
Savimäe 13 / Vabriku 1
Vahi küla, Tartu vald
60534 Tartumaa
ESTONIA


Tel: +3725110012
E-mail: vahi@conectra.ee

ROOTSI

CONECTRA AB
Varbergsvägen 48
504 30 Borås
SWEDEN

ASUTAJA / JUHATUSE ESIMEES
Pertti Kerola
Tel: +46 33 136840
Mob: +46 707 136843
E-mail: pertti@conectra.se


MÜÜGIJUHT
Adam Kerola
Tel: +46 33 136850
Mob: +46 707 139067
E-mail: adam@conectra.se

SOOME

CONECTRA OÜ
Aapontie 11A 02180 Espoo FINLAND

MÜÜGIJUHT
Rainer Lassila
Tel: + 358 500 462 224
E-mail: rainer@conectra.fi