Tööstuslik õmblemine

indust_pic1

Pakume „lõika ja õmble“ teenuseid erinevat tüüpi toodetele ja materjalidele, sh plastmass, purjeriie, vinüül, tekstiilid, nahk, meditsiiniseadmed, militaarsed õmblustooted, bännerid ning reklaammaterjalid, tugevad paelad ning kotid/kandevahendid. Toodame alates väikestest tellimustest kuni 1000 ühikuni nädala kohta ning alati Teie poolt nõutavast tähtajast kinni pidades. 

Võime tellimustööna valmistada ükskõik milliseid komplekte ja stantse, mida läheb vaja suuremate tootmistsüklite jaoks. Lisaks on meie tähtajad väga konkurentsivõimelised – tavaliselt kaks nädalat, sõltuvalt projekti suurusest ja skoobist. Pakume teenuseid põllumajandus-, pakkemajandus-, laeva- ja tootmistööstustele ning büroodele, valmistades ilusaid ja funktsionaalseid tooteid.
Lisainformatsiooni saamiseks tööstuslike õmblemisvõimaluste kohta lugege siit või võtke meiega ühendust.

Conectral on enam kui kakskümmend viis aastat töökogemust nii eritellimusel tehtud õmblustöödes kui kaubanduslikus/tööstuslikus õmblemises. Pakume suurepäraseid kujundusi, tehnoloogiat ja tootealast kompetentsi klientidele üle maailma.

Oleme spetsialiseerunud vinüüli (PVC), polüestri, nailoni ja muude tööstuslike tekstiilide tellimustöödele ning kaubanduslikule/tööstuslikule õmblemisele.

Meie teenus hõlmab:

konsultatsiooni, lihtsat kujundust ja prototüübi väljatöötamist;
lõikamist, õmblemist ja pakendamist;
Pannalde, kummipaela, ööside, kaitsekraede, trukkide, paela, Velcro või tõmblukkude lisamist;
siiditrükki, tikkimist või Teie logo ja graafika digitaalset trükki.
Võime uhkusega tõdeda, et tänu asjatundlikele kujundus- ja tehnikaekspertidele ning lihtsalt parimale klienditeenindusele viime iga kliendi soovid ellu, toetudes innovaatilisele tootekujundusele ning kõige karmimaitele kvaliteedikontrolli standarditele omas valdkonnas.

Teeme täpseid hinnapakkumisi ja otsime ise Teie vajadustele vastava materjali suurte eritellimuste korral.

Lisaks oleme eksperdid lepingulistes õmblusteenustes ning individuaalse tootemärgi tootmises.

Individuaalse tootemärgi õmblemine on Conectra tootmistegevuse üheks osaks. Nii mitmedki inimesed pöörduvad meie poole uute toodetega, mida toodame nende brändinime ja -etikettide all. Vajadusel muretseme ise materjalid/kangad ning toodame ja pakendame tooted. Siiski on kliendi kohustuseks kujundada ja soetada etiketid ning pakendid. Samuti vastutavad kliendid oma kaubamärkide turustamise ja ladustamise eest.
Projekti sobivuse korral paneme hinnapakkumises paika minimaalsed tellimused.

Me ei tooda kahjuks rõivaid, kuna keskendume tööstuslikule õmblemisele.

Website:

Comments are closed.